KEIKKAMYYNTI: Jussi Roponen 0400564540
roponenjussi@gmail.com
LEVYMYYNTI: Kaisa Roponen 0407690199
kaisa.roponen@gmail.com

TULEVAT KEIKAT

 

 

 

                  HEINÄKUU 20192

LA.20.7.2019   KLO 20.00--0130  KRUUNUHÄÄT  YHTEISTALO SOINI

TI.23.7.2019   KLO 13.00--16.30  KALAJÄRVI PERÄSEINÄJOKI

KE.24.7.2019  KLO  19.00--23.00  LAITILAN TANSSIKANALA LAITILA

LA.27.7.2019   KLO  19.00---23.00  JÄNTEENHALLI KIURUVESI

TI.30.7.2019   KLO.12.00--15.45 VILPOLA PÄLKÄNE  

KE.31.7.2019  KLO 20.00--24.00 KIVITIPPU LAPPAJÄRVI 

 

 

 

                  ELOKUU. 2019

TO.1.8.2019  KLO,20.00--0.30 HILMONKOSKEN LAVA KANNONKOSK

LA.10.8.2019 KLO 19.00--22.45  KEITELEPOHJAN NS VIITASAARI

SU.11.8.2019  HIRVENSUULI HUITTINEN

LA.17.8.2019   PETÄJOEN PAVILJONKI LOIMAA 

KE.21.8 2019  KLO 13.00--17.00  KUIKANLAVA TIKKAKOSK

SU.25.8. PÄRNY

MA.26.8.PÄRNY

TI.27.8  PÄRNY 

KE.28.8. PÄRNY

TO.29.8.2019   KLO 12.00---14.45  MÄNNISTÖN LAVA KELLOKOSKI 

 LA.31.8.2019  KLO 10.00---16,00 JALASJÄVEN JOKIPII YKSIN 

 

                    SYYSKUU 2019   

SU.1.9.2019  KLO 13.00---16.30  KIVISTÖ JYVÄSKYLÄ  

LA.7.9.2019  KALLIOJÄRVI  VÄHÄKYRÖ

TI.10.9 2019    KLO 13.00---16.30  KUKU MAJA KUORTANE  

KE.11.9.2019  KLO 13.00---16.00 HOTELLI TALLUKKA VÄÄKSY 

MA.16.9.2019 KLO 13.00--16.00 KARJALA TALO HELSINKI

MA.16.9.2019   KLO 19.00--21.30  SEURALA LÄYLIÄINEN 

TI.17.9.2019  KLO 12.00--16.00  RAITIUSTALO KUOPIO

TO.19.9.2019  KLO 13---16.00 JÄRJESTÖJENTALO FORSSA 

LA.21.9.2019  KLO20.00--00.30 RUOVEDEN URHEILUTALO 

MA.23.9.2019  KLO12.00--15.45  PIRTTI KANGASAIA 

KE 25 .9.2019  KLO  13.00--16.30 ONNENKIVI TUURI  

LA.28.9.2019  KLO.19.00--00.15 SUOJALA PIELAVESI

SU.29.9.2019  KLO 15.00--19.00 ELÄMÄJÄRVEN MÄNTYPIRTTI PIHTIPUDAS

                   LOKAKUU

LOMALLA  1.10.2019------15.10.2019   

LA.19.10.2019 KLO 20---00.30 METSÄLINNA AKAA  

LA.26.10.2019   KLO 20.00---00.15 KAUKOPOHJAN NS RUOVESI

MA.28.10.2019  KLO 12.00--15.45   KONTULA  KANGASALA

TI.29.10.2019 KLO 13.00--16.30 KIVISTÖ JYVÄSKYLÄ  

                     MARRASKUU 2019 

LA.2.11.2019  KLO.19.00---23.30  MANTAALITALO LEMPÄÄLÄ

PE.8.11.2019  KLO 20.00--00.30  TAPIOLA TAMPERE 

LA.9.11.2019  KLO 19.00--24.00  TOEJOKI PORI

SU.10.11.2019  KLO 20.00---00.30  ELIMÄEN VILPPULA KORIA

TI.12.11.2019   KLO 13.--16.00 PUISTOKULMA HELSINKI

SU 17.11.2019    KLO  14.00---17,00 KUUMOLA TURENKI

TI.19.11.2019    KLo 12.00--16.00  RAITTIUSTALO KUOPIO

KE 20.11.2019   KLO 13.00---16.30 ONNENKIVI TUURI (HIIHTÄJÄT)

LA.23.11.2019   KLO 19.00-'    TANHUHOVI LOHJA    

SU.24.11.2019   KLO 17.00---21.30  VALKEENIEMEN PIRTTI  TAMMELA

 TI.26.11.2019.   KLO 13.00--16.30. SOVINTOLA PERÄSEINÄJOKI

KE.27.11.2019       HIRVENSUULI  HUITTINEN

 

 

                          JOULUKUU 2019. 

 

TO.5.12.2019.    KLO 12.00---14.45.  JÄRJESTÖTALO HYVINKÄÄ 

MA.9.12.2019   KLO 12.00--15.45 KONTULA KANGASALA

TI.10.12.2019   KLO 13.00--16.30  KIVISTÖ JYVÄSKYLÄ  

LA.28.12.2019.   KLO 20.00--00.30  RUOVEDEN URHEILUTALO 

 

 

                             TAMMIKUU 2020.   

 

LA. 4.1.2020.    KLO 19.00---00.15.  SUOJALA PIELAVESI

TI. 7.1.2020       KLO 13.00--15.45. RAITTIUSTALO KUOPIO 

 

    HELMIKUU

SU.23.2.2020  KLO 15.00---19.00 ELIMÄEN-VILPPULAN NS KOUVOLA 

TO.27.2.2020  KLO.14.00---17.00  KEHRÄÄMÖ ORIMATTILA 

 

 

 

 

           HUHTIKUU

SU.5.4.2020   KLO 17.00---2130   VALKEENIEMEN PIRTTI TAMMELA

LA.25.4.2020 VARATTU

 TI.28 .4.2020   KLO 13.00---15.45 RAITTIUSTALO KUOPIO